Автозапчасть 51550M70F10 производителя SUZUKI
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
SUZUKI51550M70F10 SUZUKI 51550M70F10 Гальмівний шланг Гальмівний шланг
Для артикула №: TF8720
Довжина [мм]: 435
Сторона встановлення: спереду
Уточнити наявність
Аналоги для SUZUKI 51550M70F10
CARTF8720
CAR TF8720
Гальмівний шланг
Для артикула №: TF8720
Довжина [мм]: 435
Сторона встановлення: спереду
Уточнити наявність
SPIDAN38692 SPIDAN 38692 Гальмівний шланг
Вага [г]: 125
Довжина [мм]: 445
Розмір різьблення 1: M10x1 INN
Розмір різьблення 2: BANJO 10 MM
HELLA8AH 355 466-171 HELLA 8AH 355 466-171 Гальмівний шланг
Внутрішнє різьблення [мм]: M10x1
Довжина [мм]: 425
Номер технічної інформації: AH6617
Приєднувальне гвинтове різьблення: Banjo
TEXTAR40064900 TEXTAR 40064900 Гальмівний шланг
Довжина [мм]: 425
DELPHILH6267 DELPHI LH6267 Гальмівний шланг
Довжина [мм]: 672
Розмір різьблення 1: 10
MAGNETI MARELLI440019032443
MAGNETI MARELLI 440019032443
Гальмівний шланг
Довжина 1 [мм]: 259
Сторона встановлення: передній міст
MAGNETI MARELLI600000114330 MAGNETI MARELLI 600000114330 Гальмівний шланг
TRISCAN8150 69113 TRISCAN 8150 69113 Гальмівний шланг
Довжина [мм]: 430
NK855225 NK 855225 Гальмівний шланг
CORTECO19032443 CORTECO 19032443 Гальмівний шланг
Довжина [мм]: 445
JAPANPARTSTF-817 JAPANPARTS TF-817 Кронштейн, гальмівний шланг
Внутрішній діаметр 1(мм): 9
Внутрішній діаметр: 10
Довжина [мм]: 443
TRWPHD682 TRW PHD682 Гальмівний шланг
Діаметр 2 (мм): 10,05
Розмір різьблення 1: M10x1
Розмір різьблення 2: Banjo
Для артикула №: 6T48019
Розмір різьблення 1: F10X1
Розмір різьблення 2: ø 10
Розмір різьблення 1: M10x1 In. Spherical
A.B.S.SL 4241 A.B.S. SL 4241 Гальмівний шланг
Вага, кг]: 0,12
Розмір різьблення 1: INN. M10x1
Розмір різьблення 2: BANJO 10.0mm