Автозапчасть 1J0906381A производителя SEAT
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
SEAT1J0 906 381 A SEAT 1J0 906 381 A Реле, паливний насос Реле, паливний насос
Вага, кг]: 0,03
Кількість приєднань: 4
Необхідна кількість: 1
Уточнити наявність
Аналоги для SEAT 1J0906381A
MEYLE100 830 0003 MEYLE 100 830 0003 Багатофункціональне реле
Висота [мм]: 30
Діапазон температури до [°C]: -40
Довжина [мм]: 30
Кількість полюсів: 4
Номінальна потужність [Вт]: 180
Номінальна сила струму [A]: 15
Опір [Ом]: 70
Робоча напруга [В]: 12
Техніка приєднання: 1x 2,8 mm
Техніка приєднання: 3x 6,3 mm